‘RTC plus’ van start in Weert
‘RTC plus’ is voor speelsters in de leeftijd van 16 jaar en ouder een ideale mogelijk om in zichzelf te investeren. Voor jeugdspeelsters, die afgelopen jaren getraind hebben bij RTC ’s of soortelijke opleidingscentra, biedt RTC plus in Weert een vervolg traject. Menig speelster heeft daar het afgelopen jaar extra uren geïnvesteerd en voor de ontwikkeling van het volleybaltalent is het wenselijk om deze extra uren te blijven maken.
Om speelsters extra uren te kunnen bieden, indien je te oud bent voor bijvoorbeeld het RTC, is besloten om een ‘RTC plus’ op te richten. De trainingen staan onder leiding van Jan Meertens en Jan Slenders. Het doel van het ‘RTC plus’ zal liggen op de individuele ontwikkeling van de volleybalspeelster, waarbij wordt gestreefd om spelers op te leiden tot het niveau van 2e divisie of hoger. De trainingsgroep bestaat uit speelsters (dames) die te oud zijn voor de huidige RTC doelgroepen. Voor komend seizoen willen we minimaal 30 trainingen organiseren.
Bij de start van de trainingen krijgen de deelnemers een sportkeuring. De trainingen worden vooralsnog gegeven op maandag van 18:00 – 20:00. Bij interesse of vragen, gelieve contact op te nemen met Jan Slenders, die te mailen is via jan_slenders@hotmail.com