Sudosa-Desto loopt puntje in op DeVoKo
Dit weekend stond Rivo Rijssen voor Sudosa – Desto op het programma. Een ploeg waartegen we zeker nog wat goed te maken hadden. De uit wedstrijd werd met 1-3 verloren. We waren dus zeker gebrand op een goed resultaat.
Uit ervaring weten we dat we vaak laat op gang komen, we kijken vaak in het begin van de eerste set tegen een achterstand aan, ons doel was dan ook om dat vandaag anders te doen. Dit lukte, al snel stond er 9-1 op het scorebord. Een sterk begin van ons, maar Rivo gaf niet op. Rivo kwam steeds beter in hun spel en het was net alsof wij steeds meer in paniek raakten. Dit resulteerde in setverlies; 16-25.
De tweede set, weer 0-0 en alles was mogelijk. De paniek was soms nog zichtbaar aan onze kant, maar waar we eerste set moeite hadden met scoren, lukte dat nu wel. Hierdoor hadden we steeds een paar puntjes voorsprong. Rivo bleef echter knokken en bleef dichtbij. Aan het eind van de set gaven wij net dat beetje extra waardoor we deze set binnenhaalden, 25-21.
Dan de derde set… We waren zeer aan elkaar gewaagd en het ging de hele set vrij gelijk op. Vanaf 24-24 werd het pas écht spannend. Rivo kwam vier keer op setpoint, maar mede door serve fouten aan hun kant lukte het ze niet om dit punt te maken. Op 30-29 kwamen wij voor de tweede keer op setpoint, een aanvalsfout van Rivo bezorgde ons dit laatste welverdiende punt. Dankzij hard werken en de steun van ons publiek wonnen we deze set, 31-29.
Terwijl de adrenaline bij iedereen nog door het lichaam raasde gingen we het veld weer in voor de vierde set. We waren vastbesloten alles te geven en deze laatste set ook binnen te halen, maar dan wel iets sneller dan de derde set. Alles liep, Magrietha speelde verschillende keren onze aanvalsters vrij, we hadden servedruk en blokkerend zaten we er vaak goed bij. Rivo had hierdoor meer moeite om te scoren en met 25-14 ging deze laatste set ook naar ons.
Grote vreugde en weer vier punten erbij! DeVoKo won dit weekend met 3-2 en hierdoor lopen we weer een puntje op deze huidige koploper in. Volgende week speelt Nijhuis Telecom Sudosa – Desto in Hardenberg tegen Captains***Kangeroe. Deze ploeg heeft dit weekend laten zien dat zij zeker in staat zijn om het de tegenstander moeilijk te maken door 2 punten te pakken van DeVoKo. We zullen ze dan ook zeker niet onderschatten, maar zijn vastberaden om met de winst terug naar Assen te keren.
(Wedstrijdverslag van Kirsten Kuipers, Nijhuis Telecom Sudosa – Desto)