Vizier op volleybal

 

Duitsland eerste finalist

foto CEV: vreugde uitbarsting Duitse coach

Duitsland heeft vanmiddag in de halve finale van het EK Italië met 3-0 aan de kant gezet. Setstanden 25-22, 25-22 en 25-17. Italië werd weggespeeld door de met heel veel zelfvertrouwen volleyballende Duitse ploeg. De Azzurri, die eerder door Oranje nog bijna de hemel in werden geprezen vanwege hun sterke spel, hun grote routine en meer zaken konden het op geen enkel onderdeel van Duitsland winnen.

In de eerste twee sets kwam Italië niet één maal voor te staan, in de derde set hooguit één puntje. Onze Oosterburen waren te gedreven, te vastbesloten en te goed voorbereid om te verliezen. Bovendien hadden ze oplossingen voor alle problemen die Italië aan hun kant van het net deponeerde.

Angelina Grün (17), Margaretha Kozuch (15) en Corina Ssuschke (13) kwamen met hun score in de dubbele cijfers, bij Italië lukte dat Carolina Costagrande (13) en Antonella Del Core (10). Teamscores Duitsland / Italië waren voor de aanval 46/43, het blok 12/4, aces 3/1 en tegenstander 13/14.