Vizier op volleybal

 

Op naar de NOJK-finales.

VoV, 14-03-2025. 5:11 uur. Morgen op 15 maart spelen de jeugdteams die de voorrondes en de kwartfinales van het NOJK hebben overleefd hun toernooien in de halve finale. Met uiteraard als doel om de finale om de landstitel te halen. Meer dan 200 teams komen morgen in actie in sporthallen door heel Nederland.

De onderverdeling per regio voor de halve finales is Oost 82 teams, West 68, Noord 55 en Zuid 36. Zeer goed vertegenwoordigde clubs bij deze halve finales zijn met een maximale deelname van acht teams Sliedrecht Sport en Sudosa-Desto, ook SV Dynamo Apeldoorn, VV Utrecht en SSS hebben met 7 ploegen een bijna maximaal aantal in de race voor de finale.

Op zaterdag 19 april worden in de regio Oost de finales gespeeld. In de sporthallen van SV Dynamo Apeldoorn, Apollo 8 in Borne, Avior in Deventer en Trivos in Wijchen wordt dan bekend wie zich de nieuwe kampioenen van Nederland mogen noemen.

gh @ Vizier op Volleybal. Foto Jan van den Noort.