Vizier op volleybal

 

Selectie Next Volley Dordrecht D1 is compleet

VoV, 17-04-2025. 3:40 uur. Met de terugkeer van Roos van Gastelen naar het eerste damesteam van Next Volley Dordrecht is de selectie van dit team voor het volgend seizoen compleet. Trainer/coach Roy Kroon kan beschikken over 12 speelsters.

Set-upper Roos van Gastelen (18) vertrok het afgelopen seizoen naar Voltena in Werkendam, maar heeft er voor gekozen om (evenals Senna van den Berg) terug te keren naar Dordt. Zij is de twaalfde speelster in de selectie van trainer/coach Roy Kroon.

Het team van Dames 1 van Next Volley Dordrecht voor het volleybalseizoen 2025/2026 is nu compleet en ziet er als volgt uit:

-> Rebecca Dooren en Roos van Gastelen: spelverdeelsters
-> Lisa van der Zee: libero

-> Ilse van der Zee, Amalia Panajoti, Christa de Haan, Senna van den Berg: passer/lopers

-> Tess van Wijngaarden, Daphne Hulst, Romy Teuling: middenspeelsters

-> Maaike de Vos, Lima Vijfwinkel: diagonaalspeelsters

Trainer/coach Roy Kroon: “Ik ben hier heel blij mee. Het is een goed team en nog voordat het huidige seizoen voorbij is, zijn we met de selectie voor volgend jaar helemaal rond. Dat is lekker snel. Inmiddels hebben we afgelopen maandag al de eerste training gehad. Voor de zomermaanden kijken we al vooruit naar het nieuwe seizoen.”

Ook is bekend geworden dat de technische staf  (Roy Kroon en Sarah van Esch) wordt uitgebreid met teammanager Evanne van Emmerik. Jeroen Stam, assistent-trainer/coach van het eerste damesteam van afgelopen seizoen, zal volgend jaar ook nog een training blijven verzorgen: de derde training is voor hem.

Het eerste damesteam en de technische staf zijn klaar voor een mooi seizoen 2025/2026.

gh @ VoV, bron en foto persbericht Next Volley Dordrecht.