SCU II met 0-3 langs VG Ilsede
Na eerder in de beker reeds de meerdere van VG Ilsede te zijn geweest was SCU II nu ook in de competitie via 18-25, 22-25 en 19-25 het sterkst. Weliswaar koste dit het team van Gerjan Heerkes de nodige moeite, omdat Ilsede een ploeg is die de kunst van het verdedigen hoog in het vaandel heeft staan. “Daar moesten we ons eerst op instellen” zei de coach van SCU II.
”Alles van de grond houden en onorthodox aanvallen, was hun devies. Een compliment was er voor libero Jacky Boukamp, die in de achterhoede de organisatie goed had staan en het hoofd koel hield. Samen met de libero was Lena Onnen verantwoordelijk voor de pass, omdat zowel Lea Löcken als Kirsten Tälkers wegens ziekte afwezig waren. Maar dit was geen probleem, de speelsters hadden goede grip op de situatie en zorgden voor een stabiele pass, met daardoor een gevarieerde aanval.”
“SCU won de eerste twee sets eigenlijk zonder problemen. In de derde doorgang ging het een tijdje gelijk op, maar het team bleef rustig en concentreerde zich op het eigen spel en de sterke punten met opnieuw afgetekende winst als resultaat.”
“Na de wedstrijd vindt ‘iedereen’ het logisch dat we deze wedstrijd winnen, maar gezien het verleden en ook wat we in deze wedstrijd hebben meegemaakt, was het zeker geen appeltje, eitje! Qua stand ben je dan wel verplicht te winnen en eigenlijk zonder setverlies, maar het is zo demotiverend om zo ver te reizen, en dan in een koude sfeerloze ambiance te moeten spelen, voor maar liefst zes toeschouwers, tegen een tegenstander die qua spel totaal intentieloos speelt, maar wel naar mogelijkheden probeert tegen te houden. Je krijgt ook ballen om de oren, de je in de training nooit oefent. Maar goed, zoals gezegd, het is weer volbracht!”