Vizier op volleybal

 

Bezetting bij SVS verre van optimaal

SVS speelt aanstaande zaterdag om 15:45 uur tegen DeVoKo in Denekamp. Normaal kijken we ook naar wie onze tegenstander is, maar deze week kijken we toch vooral naar onszelf.

De laatste twee weken hebben we vooral telkens zieken gehad. Zo ook deze week en daar kwam dan gisteren nog eens bij dat Mandy van Laar op de training door haar enkel is gegaan en absoluut niet kan spelen zaterdag.  We hebben al een niet al te grote selectie, maar nu kunnen we dus ook met nog minder speelsters,  en ook niet allemaal fitte speelsters,  naar Denekamp vertrekken.

Tel daar bij op dat Bert Timmerman, onze trainer / coach,  ook nog eens onder de wol moest kruipen en bij die optelsom is het maar afwachten wat het wordt en hopen op een puntje. De beschikbare speelsters hebben wel goed hun inzet getoond op de trainingen, dus die zijn er wel klaar voor zaterdag.

Natuurlijk zullen we ook strijden voor elk punt, met wie er ook in het veld staat, maar simpel zal het niet worden. DeVoKo is dan ook nog eens een ploeg die overal haar punten, of winst weet te halen. Het zal dus een lastige zaterdag voor ons worden, waarbij geen voorspellingen over de uitslag te doen zijn.

(Voorbeschouwing Marius Dullaert, SVS Schalkhaar dames 1)