Carnaval in de wachtstand
In de DELA League staan er voor dit carnavalsweekend toch weer een paar te zotte partijen op de agenda. Voor een aantal teams in de hoogste volleybal afdeling is er zelfs in de aanloop naar carnaval nog eerst een doordeweekse partij in de kwartfinales voor de Nevobo beker.
De NOS TV camera’s staan zondag in Rogstaekersstad, ook wel bekend als Weert. Ze zijn dan wel een dag te laat voor de wedstrijd Irmato VC Weert vs Pollux, maar op tijd om verslag te doen van de optocht. Of de volleybalsters uit Weert er zaterdagavond ook een dolle dwaze boel van zullen maken is nog maar de vraag, het nuchtere Pollux van Jan Berendsen staat aan de andere kant van het net. De Oldenzalers zullen geen gelegenheid voorbij laten gaan om zaterdag volleyballend eens goed uit hun dak te gaan, dan kan er ook zondag in Boeskoolstad ook nog een carnavalsfeestje volgen.
Peelpush staat zondag in Apeldoorn tegenover SV Dynamo. Al vroeg in de middag, dan blijft er nog tijd over om ’s avonds iets zots te doen in Meijel. Om 14:00 uur beginnen ze al. SV Dynamo heeft de punten heel hard nodig om uit de gevarenzone weg te komen, Peelpush zal zich in de goede stemming willen spelen om later op de dag nog eens uit de bol te kunnen gaan.
TVC Amstelveen ontvangt Taurus. Voor de Amstelveners lijkt het met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid dat ze zich voor de play – outs kunnen gaan opmaken. En de weg ernaar toe is een pad van wedstrijd naar wedstrijd, dat zelfvertrouwen moet geven om de ultieme slag aan het eind te overleven. Taurus wil weg uit de buurt waar de klappen vallen. Drie punten zouden een hele grote stap naar veilige oorden betekenen.
Alterno is een van de ploegen met een dubbel programma. Eerst donderdag thuis tegen Pollux, dan zondag naar Sneek. Sneek overigens zit in hetzelfde schuitje, zij moeten ook twee keer in de ring. Op donderdag avond het hele eind heen en terug naar Weert. Om het zilver te blijven houden zal Alterno de punten moeten meenemen, maar een uitglijder op de laatste ijsresten in het noorden is zo gemaakt.
Sliedrecht Sport ontvangt TFM / Dok in de Stoep. Dat kunnen we heel spannend maken, maar Sliedrecht is aan de stand verplicht om de ploeg uit Dwingeloo met lege handen naar huis terug te sturen.