Vizier op volleybal

 

De 2de Bundesliga is ook al begonnen

In de 2de Bundesliga heeft VFL Oythe, de ploeg van de Nederlandse midspeelster Melissa Maat, de eerste wedstrijd van het seizoen verloren. In de eigen hal werd een 1-3 nederlaag geleden tegen DSHS Snow Trex Köln. Na de 17-25 en 20-25 kon haar ploeg met 25-18 nog iets terugdoen, maar ze moesten uiteindelijk nipt met 23-25 de winst aan de gasten laten.

SCU Emlichheim deed het in Gladbeck bij de TV aldaar een stuk beter. De wedstrijd werd via de setstanden 24-26, 19-25 en 16-25 met 0-3 gewonnen. Het was krap in de openingsset, maar daarna kon SCU de volgende twee doorgangen met ruim verschil voor zich beslissen. Een prima start van het seizoen 2013 – 2014.

Bij de mannen in de 2de Bundesliga won FC Schüttorf 09, waar de Nederlanders Elmar Heupers en Ruben de Boer voor uitkomen, hun eerste wedstrijd met 3-1. Thuis tegen DJK Dellbrück was de eerste set nipt met 26-24 voor de thuisploeg, daarna trokken de gasten met 18-25 gelijk, maar ze kregen vervolgens met 25-16 en 25-22 de genadeklap uitgedeeld.

gh @ Vizier op Volleybal