Vizier op volleybal

 

De Champions League van gisteravond (m)

Noliko Maaseik versloeg in poule F het Spaanse Voleibol Teruel met 3-0. De gasten zijn lijstaanvoerder in de Spaanse competitie. De setstanden waren 27-25, 30-28 en 25-22. Volleypictures.nl fotograaf  Ruud Montagne was er voor de foto’s, die later op de dag op de genoemde site te zien zijn. Lars Lorsheid scoorde 10 punten, Jelte Maan nam er 12 voor zijn rekening.

In de eerste set stond Maaseik met 18-11 voor, maar liet het toch nog spannend worden. Hetzelfde verhaal in de tweede set. Een 9-13 achterstand werd omgeturnd in een 20-16 voorsprong, maar toch duurde het tot de dertig voor het beslist was. Na 8-3 in de derde doorgang werd het 13-13 gelijk. Maaseik kwam met 20-22 achter, gelijk bij 22-22 en kon toch de winst zonder setverlies binnenhalen.

Nimir Abdelaziz speelde met Bré Banca Lannutti Cuneo in poule G van de Champions League tegen Remat Zalau en won met 0-3. Via de setstanden 30-32, 20-25 en 18-25. Nimir stond in de derde set in de basis, hij scoorde één keer via de opslag en één keer blokkerend.

@Vizier op Volleybal