Vizier op volleybal

 

DeVoKo gaat er voor, maar hoeft niets

Reggefiber DeVoKo is zaterdag de gastvereniging voor de Topdivisionisten Longa ’59 en MooiHandig.nl / Donitas. In de Dorper Esch in Denekamp wordt poule C van de Nevobo beker afgewerkt.

De thuisploeg heeft een paar goede wedstrijden in de competitie achter zich en het is dan ook niet verwonderlijk dat trainer coach Marcel Veneklaas zegt:

“Het allerbelangrijkste voor ons is dat we de goede lijn waarop we zitten doortrekken. We moeten weer met een goede gevoel van het veld afstappen en dit meenemen naar de competitie, zoals ook nu omgekeerd het geval is. 

Als we met overtuiging spelen en met dezelfde servedruk en goede pass als vorige week tegen Tornado, denk ik ook niet dat we niet bij voorbaat kansloos zijn. We gaan er dus zeker voor,  maar we hoeven niets. Het lijkt mij overigens wel geweldig om tegen een Eredivisie team te spelen in de volgende ronde”