Driepunter voor Vv Alterno
Alterno sleepte gisteren weer eens een driepunter binnen. Slachtoffer was Sneek. De Friezinnen waren naar Apeldoorn afgereisd met een achttal speelsters maar deze konden geen vuist maken tegen Alterno, m.u.v. de derde set toen onze meiden het op dubbel matchpoint (24-22) lieten afweten en de set na vier fouten op rij uiteindelijk aan de gasten overhandigden, waardoor het duel nog even met een setje werd verlengd.
In de daarop volgende vierde set maakte Alterno eigenlijk al vrij snel duidelijk dat het krachtverschil deze avond duidelijk in het voordeel van Apeldoorn uitviel. Een 7 – 1 voorsprong werd weliswaar nog ingelopen tot 7-5 maar daarna trok de ploeg van Ali ervan tussen en maakten het op 25-15 met duidelijke cijfers af.
Ook in de eerste twee sets was Alterno heer en meester. Coach Moghaddasian greep nauwelijks naar de wisselbordjes. Alleen Plak werd af en toe gewisseld voor Marloes Hesselink maar dat was het dan ook. O ja. Anouk Molendijk mocht de laatste serve voor haar rekening nemen. Koud in het veld leverde de Breklenkampse één van haar snoeiharde sprongserves af waar aan de andere zijde van het net geen antwoord op werd gevonden. Einde wedstrijd!
Alterno kwam nimmer echt in de problemen en voegde vanavond drie punten toe aan het totaal. Een verdiende overwinning, daar was vriend en vijand het vanavond in de Alternohal wel over eens.
(Bron website Vv Alterno, verslag Jos Mulder)