Even bijpraten over FC Schüttorf 09
Voor 14 dagen alweer speelde de ploeg van Elmar Heupers voor de beker. Ze wonnen de halve finale met 2-1 van Tecklenburg, maar verloren de finale met 3-1 van SVG Lüneburg, de nummer drie van de liga.
Afgelopen zaterdag speelde Schüttorf tegen VSG Ammerland, hekkensluiter en concurrent uit de Regionalliga twee jaar geleden. Schüttorf was een klasse beter en zette de tegenstander met 3-0 aan de kant
In de eerste set ging Schüttorf als een speer van start. Via 8-3 ging het stabiel door naar 18-11 en toen begonnen de gastheren wat gas terug te nemen. Ammerland, dat een echte vechtploeg is, putte daar hoop uit en wist zich punt voor punt terug te vechten tot 24-24. Het voelde echter niet alsof we de set echt weg zouden geven en twee stabiele punten later stond er 1-0 op het scorebord.
Sets twee en drie waren nagenoeg identiek. Voor opnieuw meer dan 300 toeschouwers pakten de mannen van Schüttorf elke keer vroeg in de set een ruime en comfortabele voorsprong. Zonder op de toppen van hun kunnen te spelen werd de set twee maal met 25-19 beëindigd. Belangrijke punten omdat VSG Ammerland een ploeg is die we achter ons moeten laten in de strijd voor lijfsbehoud. Met deze overwinning staat Schüttorf op een mooie zesde plaats.
Komende zaterdag komt er een tegenstander van formaat naar de Nederlandse grens. Met TSV Giesen komt de kampioen van twee jaar geleden op bezoek en dat belooft een spannende wedstrijd op het scherpst van de snede te worden. Het duel begint om 20:00 uur! Wil je er bij zijn, kom dan naar de Vechtehalle!
(Artikel van Elmar Heupers, speler van FC Schüttorf 09 )