Vizier op volleybal

 

Jan-Willem Snippe blijft veel scoren

Bij onze Oosterburen  kwamen afgelopen week een aantal teams dubbel in actie. VCO Berlijn verloor twee keer, Netzhoppers won twee keer en Dresdner SC won en verloor in die dubbele ontmoetingen. In geen van de drie teams zijn Nederlanders actief. De zeven wedstrijden in de Bundesliga werden totaal door 6.250 fans bezocht.  

Bij Generali Haching was Jan-Willem Snippe weer goed op dreef, hij scoorde 22 punten. Tegen Friedrichshafen won zijn ploeg met 3-2, na met 1-2 in sets achter te hebben gestaan. De tiebreak was met 15-12 voor Haching, waar overigens Huib den Boer niet op het wedstrijdformulier vermeld stond. Simeonov van Friedrichshafen werd met 26 punten topscorer.

Bij Rottenburg tegen Moerser SC zaten bijna 2.000 toeschouwers op de tribune. Die zagen de thuisploeg met 3-0 winnen. Michel Olieman (15 punten ) en Ewoud Gommans (9 punten) speelden alle sets, Bobby Kooy kwam alleen in de eerste set in actie. Hij scoorde 1 keer. En uiteraard stond spelverdeler Nico Freriks ook elke set in de basis.  

Evivo Düren tegen TV Bühl werd ook beslist via een vijfsetter. De tiebreak ging met 11-15 naar de bezoekers, waar Bas van Bemmelen  op alle scorende onderdelen sterk aanwezig was. Vier blokpunten, drie aces en acht aanvallende punten (57%) liet hij aantekenen.

Jairo Hooi speelde bij CV Mitteldeutschland alleen de derde set in de met 0-3 verloren ontmoeting met koploper BR Volleys. Met 21-25, 19-25 en 21-25 bleef de ploeg uit Berlijn ongeslagen.

In de Bundesliga gaat BR Volleys (7-14) aan de leiding, gevolgd door Haching met 8-14 en Friedrichshafen met 8-12. Moerser SC heeft 8-10 en Envivo Düren en Rottenburg hebben evenveel punten als de acht gespeelde wedstrijden. CVM staat op 8-6, TV Bühl en Netzhoppers hebben er allebei 4, (Bühl uit 7 wedstrijden). Dresden pakte afgelopen weekend de eerste twee puntjes, mede waardoor VCO nog steeds op 0 staat.

@Vizier op Volleybal