Vizier op volleybal

 

Keizer/Van Iersel en Kadijk/Mooren naar volgende ronde in Rome

Sanne Keizer en Marleen van Iersel (4) hebben de derde poulewedstrijd ook met een overwinning afgesloten tijdens het WK Beachvolleybal van de Swatch FIVB World Tour in Rome. Met 21-15 en 21-19 was het Noorse team Maaseide/Ingrid (45) een gemakkelijke prooi voor Keizer/Van Iersel. Door deze drie overwinningen zijn ze als nummer 1 geëindigd in de poule en gaan ze door naar de volgende ronde.

Rebekka Kadijk en Merel Mooren hebben vandaag, na twee eerdere nederlagen in de poule, het Italiaanse team Orsi Toth/Benazzi (48) met 21-17, 22-20 verslagen. Door deze overwinning werden ze derde in de poule en mochten ze door naar de volgende ronde.

Madelein Meppelink en Marloes Wesselink (42) hebben in een spannende wedstrijd tegen het sterk Duitse team Goller/Ludwig (7) verloren. Met 21-19, 15-21, 12-15 gingen de winst naar de Duitse dames. Door de drie nederlagen in de poule eindigt hier het toernooi voor Meppelink/Wesselink.

Ook voor Roos van der Hoeven en Jantine van der Vlist (37) is vandaag een eind aan het toernooi gekomen. Ze verloren met 10-21, 21-18, 8-15 van het Amerikaanse team Fendrick/Hanson (12).

Keizer/Van Iersel en Kadijk/Mooren zijn dus beide door naar de volgende ronde en treffen daar elkaar. Donderdag om 13.00 uur dus een Nederlands onderonsje in Rome.