Orion2 wint ‘pieken en dalen’ duel
“Na een week weer hard getraind te hebben, gingen we zaterdag 25 januari richting Dieren. De thuiswedstrijd tegen Auto van Oort / Rebelle was een zware geweest en was de enige in de eerste helft van het seizoen, die we hadden verloren. We wisten dus dat het wederom een pittige wedstrijd zou worden tegen de huidige nummer drie.
De eerste set ging behoorlijk gelijk op. Helaas konden wij nog niet ons beste spel laten zien en hadden we moeite om de ballen af te maken. De service en de blokkering waren ook nog niet optimaal. We kwamen nog wel op een voorsprong van 22-24, maar deze set konden we niet naar ons toe trekken en verloren we met 26-24. De tweede set was een compleet ander verhaal. We hadden een goede service, de blokkering was fel. De pass kwam, waardoor er veel gevarieerd kon worden en wij maakten de ballen meteen af. Deze set wonnen we met ruime cijfers 11-25.
We hoopten om het spel van de tweede set door te kunnen zetten, maar dit lukte ons niet. De derde set verliep wat chaotisch. Wij konden ons eigen spel niet spelen. Het was eigenlijk een kopie van de eerste set. We verloren deze set met 25-23. In de vierde set namen wij het heft weer in handen. We stonden al snel met veel punten verschil voor. Deze set gingen we er met z’n allen voor en werden er mooie punten gemaakt. Met ruime cijfers pakten we de vierde set. 10-25.
De supporters gingen er nu eens goed voor zitten / staan en kregen waar voor hun “geld”. We konden gelukkig het goede spel van de vierde set voortzetten in de 5e set en wonnen deze met 11-15.
De spanning neemt iedere week toe en wellicht is dit ook de reden van ons wisselvallig spel. Toch bekijken wij het van de positieve kant, want tot nu toe halen wij meer punten (tegen dezelfde tegenstanders) uit de tweede helft van de competitie dan uit de eerste helft. De concurrentie is erg groot en het belooft een spannend slot te worden. In deze competitie zitten geen slechte tegenstanders en iedereen kan van elkaar winnen.
Wij gaan weer lekker trainen en de komende weken de puntjes op de i zetten en uiteraard vechten voor iedere kostbare punt, natuurlijk samen met onze trouwe supporters die ons iedere week uit en thuis komen aanmoedigen, dank jullie wel. Volgende week spelen we uit tegen D.V.O. om 17.45 uur in Hengelo (gld).”
(Wedstrijdverslag door Dirkje Berendsen, Langhenkel Orion dames 2, foto Jan van den Noort)