Vizier op volleybal

 

Peelpush2 krijgt lesje slagvaardigheid

Foto Wim Smons

Peelpush2 heeft van de thuiswedstrijd tegen VoCASA slechts één punt in de Körref weten te houden. Peelpush heeft lang aan een vijfsetter kunnen ruiken, maar liet zich op het einde de kaas van het brood eten.

Het reserveteam van Peelpush kwam beter uit de startblokken dan VoCASA en stond al snel met 4-1 voor. Een lange servereeks van VoCASA doorbrak rigoureus dat ritme en nam zodoende het heft in handen. Peelpush2 wist zich toch langszij te wurmen en kreeg zelfs nog een setpoint. Drie rally ’s later stond Peelpush met lege handen en stond het eerste punt via 25-27 op naam van de Nijmegenaren.

Peelpush2 kende in de tweede set een stroef begin. Keer op keer bestormden de Meijelse aanvallers het Nijmeegse front, maar ofwel de blokkade ofwel de verdediging lag in de weg. Vocasa bleek slagvaardiger en won ook de tweede set: 22-25.

In de derde set waren de rollen omgekeerd. Peelpush wist aan het net weer de weg naar succes te vinden en ook de servedruk lag hoog. VoCASA had duidelijk moeite met de opslag van Maartje van Gestel en met ruime voorsprong kwam de thuisploeg met 25-17 als eerste over de meet.

Peelpush wilde zichzelf graag belonen voor het harde werk en wist dus wat er te doen stond. Gaandeweg de vierde set hadden ze een aardige voorsprong opgebouwd, maar deze buffer bleek niet voldoende. Kleine foutjes slopen in het Meijelse spel en daar waar Peelpush vergat te scoren, was het VoCASA dat wel raad wist met kansen en met 21-25 won.

Deze nederlaag is een flinke tegenvaller voor de Meijelse formatie, maar volgende week is een nieuwe ronde met nieuwe kansen. Dan reist Peelpush af naar Soest om het daar om 15:30 uur op te nemen tegen Sovoco.

(Wedstrijdverslag van Kim de Wild, Peelpush dames 2)