Vizier op volleybal

 

Peelpush2 pakt uit met driesetter!

PPD2StravocPeelpush2 heeft een knap staaltje volleybal neergezet in de Utrechtse Galgenwaard. In het duel waar voor beide ploegen niets meer op het spel stond, was er maar één team dat speelde voor de winst en dat was Peelpush. Het Meijelse team was drie sets lang heer en meester en keerde dan ook met een 1-3 zege huiswaarts.

Angelique Willems, dat menig speelster uit Dames 2 nog als pupilletje bij de Volleybalschool heeft getraind, was zaterdag eenmalig de coach van het jonge team.  Wellicht was het optisch bedrog, maar het leek er toch heel even op dat Angelique was gegroeid richting de geliefde 1.65 meter. Van trots uiteraard, want Dames 2 verraste vriend en vijand door VV Utrecht op een 1-15 achterstand te trakteren.

Emmy Janssen produceerde vanaf de achterlijn de ene na de andere floater en in de rally was Peelpush oppermachtig. De Limburgse aanhang zat inmiddels al aan de pils en kon proosten op de grootste setwinst van het seizoen. Op het wedstrijdformulier prijkt blijkbaar een 19-25 setwinst voor Peelpush, maar het waren toch echt tien punten méér verschil: met 9-25 speelde de Peelploeg Utrecht aan flarden.

Ook in de tweede set bouwde Peelpush aan een voorsprong, maar door de toenemende tegenstand werd de legendarische 1-15 niet bereikt. VV Utrecht gaf wat minder cadeautjes weg en wist aanvallend meer klaar te spelen. De Meijelse verdediging stond echter als een huis en gaf met 19-25 wederom een glanzend visitekaartje af.

In de derde set was Utrecht dan eindelijk bekomen van de blauwgele invasie en kreeg het publiek een opgaand duel voorgeschoteld. De beleving nam aan de zijde van Peelpush wat af, maar de ploeg was net op tijd weer bij de les. Vanuit een stabiele pass werden de Big Points op het juiste moment binnengehaald en was met 21-25 de set en de wedstrijd voor Peelpush.

Winst is winst. En waarom dan nog een vierde set nabeschouwen? Precies.

Komend weekend wil Peelpush2 voor de laatste keer dit seizoen in de eigen Körref stralen. Ditmaal tegen VC Ledub, dat zich in de degradatiezone terugvindt en met King Software in hevige strijd om een p/d – plaatsje is verwikkeld. Uitgerekend datzelfde King Software staat het weekend daarop voor Peelpush2 op het programma. Heerlijk, degradatiezorgen zo dichtbij, maar ook zó ver weg!

(Wedstrijdverslag Kim de Wild, Peelpush dames 2, foto Wim Simons)