Vizier op volleybal

 

Polaris Heren1 in zee met oude bekende Ger van Heugten

VoV, 14-03-2025. 10:46 uur. Nadat bekend werd dat trainer-coach Jaap van Bussel na dit seizoen stopt als trainer van het eerste mannenteam, is het bestuur van volleybalclub Polaris op zoek gegaan naar een goede opvolger. Polaris is verheugd te melden dat men hierin is geslaagd met het aantrekken van de ervaren trainer Ger van Heugten.

Polaris Volleybal Academie: Van Heugten heeft een lange carrière achter de rug als trainer in Nederland en België, voor zowel zitvolleybal (bondscoach) als het reguliere competitie volleybal. Hiernaast is hij altijd als opleider actief geweest bij o.a. RTC Eindhoven en RTC Weert.

Daarnaast leidt de Ossenaar vanaf 2013 zijn eigen volleybalschool Volleybal Brabant, wat hij ook een aantal jaren heeft gecombineerd met het hoofdtrainerschap van de Polaris Volleybal Academie in Helmond. Leuk detail is dat het merendeel van de huidige selectie tussen 2015 en 2019 is opgeleid door Van Heugten op de zondagochtenden. Hetzelfde geldt overigens voor de vrouwenselectie van de Helmondse vereniging.

Toptrainer: Voorzitter Marc Donkers is blij dat met Ger van Heugten een toptrainer is aangetrokken, die verder kan bouwen aan het ambitieuze team jonge twintigers. Polaris zal komend seizoen een stapje terug doen na degradatie uit de Topdivisie, maar zal met deze ervaren opbouwtrainer proberen om uiteindelijk weer op dit niveau terug te keren. Zoals het nu lijkt zal de huidige selectie voor het grootste deel intact blijven, zodat er geen zorgen zijn op dit gebied voor een succesvol seizoen.

gh @ VoV, persbericht en foto via Willem de Vries, VC Polaris.