Vizier op volleybal

 

Rivo dames sterk uit de startblokken

“Ik denk dat de eerste set de beste set was, die ik Rivo dames 1 onder mijn hoede ooit heb zien spelen. Het was erg collectief, lage foutenlast en krachtig. Het stond gewoon goed getuige ook de setstand van 16-25 in ons voordeel.” Zegt de tevreden trainster coach Henriëtte ter Steege over de prestatie van haar team tegen Captains***Kangeroe.   

“De tweede set was op zich ook een correcte van onze kant maar we maakten iets meer persoonlijke fouten en kregen er meer van Kangeroe kado in plaats van dat we zelf de punten maakten. Libero Sandra Gerritsen onderscheidde zich in deze set, zo ook later in set drie en vier met prachtige reddingen op de sterke eerste tempo aanvallen van Kangeroe. (20-25)

Ook in de derde set gingen we met een voorsprong bij de eerste time-out naar de kanten. Op zich al een behoorlijke progressie in vergelijking met de voorgaande wedstrijden. Helaas maakte een dip van zo’n vijf punten midden in de set een eind aan de geoliede machine. Het was het moment waarop Kangeroe het heft iets in handen begon te nemen. Op 22-24 verzuimden wij om de set af te maken en was het Kangeroe dat de winst zomaar met 26-24 naar zich toe trok.

 De vierde set begon stroef, Renée van Helden hielp het team weer overeind met een goede serveserie. Verder verliep de set prima tot aan 24-21. Wellicht dat de afloop van de derde set nog in de koppies zat. Ineens is er dan de twijfel, een niet begrepen afspraak in de aanval, een foute serve etc. Kangeroe kwam tot 25-26 waarna het zelf drie keer de fout in ging en we alsnog de set met 28-26 en de winst van 3-1 konden bijschrijven.

De grote winst in deze wedstrijd was voor mijn team dat we op de vierde set na goed uit de startblokken kwamen, daar kunnen we verder mee… “