Vizier op volleybal

 

Ruime zege debutant Volley Tilburg (v)

_MG_4197

De uitslag van de wedstrijd Thor vs Peelpush II kunnen we u nog niet geven, deze ontbrak nog bij het overzicht van de Nevobo. Van de andere vier duels eindigden er drie in een 4-0 stand.

Debutant Volley Tilburg pakte thuis stevig uit met een 4-0 zege op Energo / Flip Schoonmaak. Twee sets kon de ploeg uit Beers redelijk in het spoor blijven (25-22, 25-21) daarna verloren ze het contact. Met 25-16 en 25-11 werden de verschillen steeds groter.

Verder won Zimpel / VCV met 0-4 bij Inter Rijswijk. Vooral de vierde set (09-25) moet in Rijswijk pijn hebben gedaan. Daarvoor was de teller voor de thuisploeg steeds in de buurt van de twintig gestopt. Met 19-25, 21-25 en 18-25 was er toen al geen eer te behalen.

Nog erger dan in Rijswijk was het in Capelle. Gabberted.com  VCN won weliswaar ‘maar’ met 3-1 van VoCASA, maar de tweede set stond er wel 25-04 op het scorebord. En dat na de 25-12 in de eerste. Heel knap dat de bezoekers zich in de derde herpakten en via 21-25 verlies wisten uit te stellen.  In de vierde set maakte VCN het wel af. Die set wonnen ze met 25-20.

Prisma Worx Stravoc boekte ook een 4-0 zege. Volley Meerkerk ging met lege handen huiswaarts. In de eerste (25-15) en de vierde (25-13) waren de verschillen groot, daartussen kon Meerkerk goed meekomen, maar kwam uiteindelijk toch niet verder dan 23 en 21 punten.

VC Weert en Spaarnestad waren speelvrij.

gh @ Vizier op Volleybal. Foto Rudy van ’t Rood.