Vizier op volleybal

 

Sliedrecht Sport is weer thuis

Afgelopen woensdag bleek Khimik Yuhzny in de Challenge Cup een maatje te groot voor Sliedrecht Sport.  Zaterdag zullen Meino Rozendal en zijn team het wekelijkse ritme van de DELA eredivisie weer oppakken. Te beginnen met de thuiswedstrijd tegen SV Dynamo Apeldoorn.

De stand in de competitie zegt eigenlijk voldoende voor aankomende zaterdag. Het verschil is groot en overduidelijk. Thuis heeft SV Dynamo nog niets gewonnen en uit bleken zij te sterk voor TFM / Dok en TVC Amstelveen. Deze twee ploegen staan respectievelijk een plaatsje hoger en lager op de ranglijst

Zaterdag zal ‘de Stoep’ weer als één man achter de Sliedrecht ploeg staan. In de strijd voor een goede uitgangspositie in de play offs moet de thuisploeg de punten gewoon blijven verzamelen, dus ook zaterdag tegen SV Dynamo.

(Bron artikel André Vlot, website Sliedrecht Sport)