Vizier op volleybal

 

Sudosa-Desto D2 sluit seizoen met 3-2 zege op Apollo D2 af.

VoV, 07-04-2025. 14:06 uur. Afgelopen zaterdag mochten wij de laatste wedstrijd van dit seizoen spelen, waarbij het voor 5 meiden ook de laatste wedstrijd in dit team was. Daarom waren wij extra gebrand om onze laatste wedstrijd winnend af te sluiten.

We begonnen de wedstrijd met Suzanne, Beau, Djunga, Rianne, Dione, Eline en natuurlijk Aimée. De eerste set ging gelijk op en we kwamen zelfs nog even op een voorsprong: 16-15. Helaas lieten we daarna veel te veel punten liggen en verloren we set 1 met 18-25

Set 2 werd begonnen met bijna dezelfde 7, alleen Ellen die halverwege set 1 goed inviel voor Eline mocht blijven staan. We begonnen set 2 niet scherp en stonden al snel 8-4 achter. Door een sterke service serie van Ellen kwamen we weer bij tot 8-8 en vanaf daar ging de wedstrijd gelijk op. Er werd een dubbele wissel gedaan op 15-15 waarbij CJ en Susan het veld inkwamen. De wedstrijd bleef gelijk opgaan maar wij wisten niet aan het langste eind te trekken en verloren ook set 2 met 26-28.

Set 3 starten we vol goede moed, want zo wilden wij dit seizoen, waarin we al veel te veel verloren hadden, niet afsluiten! Door een geweldige serve serie van Suzanne kwamen we al snel 6-1 voor. Ons hele spel werd beter, de pass was goed en ook aanvallend en blokkerend wisten we veel punten te maken! We gaven onze voorsprong niet meer uit handen en wonnen set 3 met 25-15.

Set 4 begon iets minder goed en tot 7-15 achter konden we niet veel inbrengen tegen het spel van Apollo D2. Gelukkig draaide het vanaf daar om we begonnen goed te serveren, het spel werd goed verdeeld en het scoren lukte ook weer. We wisten deze grote achterstand om te draaien naar een 25-23 setwinst.

Zo kon in set 5 dan toch het plannetje voor publiekswissels uitgevoerd worden. We starten met Suzanne, Beau, Djunga, Rianne, Dione en Faye. Op 4-6 achter scoorde Faye, die volgend jaar bij ons naar D1 gaat, een mooie bal en mocht het veld onder luid applaus verlaten voor Ellen. Djunga die naar Rivo Rijssen D1 vertrekt volgend jaar zorgde met een mooi punt voor de 6-7 en verliet het veld. Niet veel later scoorde Dione haar laatste punt in D2, want ook zij mag volgend jaar shinen bij ons in D1. CJ die naar Dynamo D2 vertrekt en waar wij dus niet mee, maar tegen gaan spelen mocht nog 1x serveren en verliet daarna ook onder luid applaus het veld.

De vijfde publiekswissel was een extra speciale, onze spelverdeler Beau vertrekt na 18 jaar in het Sudosa groen naar Veracles D1 en verliet onder luid applaus en met een paar tranen bij 14-13 het veld. De set moest daarna door ons zonder spelverdeler uitgespeeld worden en we maakten het nog even spannend, maar wisten set 5 en daarmee de wedstrijd met 19-17 te winnen!!

De vierde winst pas dit seizoen, maar wel een hele lekkere!

gh @ VoV, verslag van/  via Ellen Jansen Sudosa-Desto Dames2. Foto Jan van den Noort.