SVS ‘ontwaakt’ uit winterslaap
“Eindelijk mag SVS, voor het eerst sinds zes weken, weer een competitiewedstrijd spelen. We gaan de draad gelukkig weer op pakken. Je weet natuurlijk nooit wat de invloed is van zo een lange pauze, maar lastig zal het wel zijn.” mailt Marius Dullaert van SVS
“We spelen zaterdag in Schalkhaar om 18.00 uur tegen Lycurgus2. Zij zijn de hekkensluiter van onze competitie en hebben de laatste zes wedstrijden vrijwel allemaal verloren met 4-0, maar wel met hoog puntenaantal per set. Aan het begin van de competitie hebben wij ook van hen verloren, we speelden toen een zeer slechte wedstrijd. Het lukte ons niet goed om ons op goed en agressief spel te concentreren. Het was zeer rommelig met een hoog fouten percentage.
Normaal gezien, mag je verwachten dat wij moeten kunnen winnen. Het zal erg afhangen van het niveau van ons eigen spel. Kunnen wij ons genoeg blijven focussen en concentreren? Zijn en blijven wij agressief genoeg? De antwoorden op deze vragen zullen de uitslag bepalen.
Ondertussen is de strijd om de plaatsen twee t/m vier erg spannend geworden. Wij zullen dus vooral moeten uitkijken dat we niet meer onnodige punten laten liggen. Zoals wij dat bij de uitwedstrijd al hebben gedaan.
Deze week hadden wij een heugelijk moment. We waren woensdag voor het eerst in dit seizoen volledig compleet met het team aanwezig op een training. Gelukkig zijn Mieke Sprenkelder en Demi Drewes weer aan het trainen. Wij hopen dat ze binnenkort weer inzetbaar zijn. De training zag er hoopvol uit. Het lijkt mogelijk dat beide een (kleine) invalbeurt zouden kunnen maken zaterdag. Alle griepjes lijken ook voorbij, dus misschien dat we zaterdag, ook voor het eerst dit seizoen, volledig compleet op het veld kunnen staan.”
(Voorbeschouwing van Marius Dullaert, SVS Schalkhaar)