Vizier op volleybal

 

Teun Buijs nieuwe trainer coach PDK H1

Teun Buijs

De Prima Donna Kaas Huizen heeft per direct Teun Buijs vastgelegd als trainer/coach van het eerste herenteam voor de rest van dit seizoen. Teun wordt per direct hoofdtrainer van Prima Donna Kaas Huizen Heren 1 en hij wordt geassisteerd door Ronald de Joode. 

Met Teun Buijs haalt Prima Donna Kaas een trainer binnen met jaren internationale ervaring. Na vele jaren training geven op de internationale velden keert Teun weer terug in Nederland. 

Bij Heren 1 gaat Teun de trainingen op dinsdag leiden en de coaching verzorgen. Samen met Ronald de Joode gaat Teun voor het hoogst haalbare in de Regiodivisie, waar Heren 1 momenteel op de tweede plek staat.

Wij als vereniging zijn zeer trots dat Teun Buijs aan onze vereniging verbonden is. Met de komst van Teun investeert Prima Donna Kaas Huizen in een gestadige groei en structuur van de jongens- en herenlijn, passend in haar ambitieuze toekomstplannen.

(Persbericht PDK Huizen, foto Volleypictures.nl, Ruud Montagne)