Vizier op volleybal

 

VC Sneek onderuit tegen sterk spelend Sliedrecht H2

VoV, 09-02-2025. 13:17 uur. Het was voor de Sneker afvaardigingen afgelopen zaterdag allesbehalve prettig toeven in sporthal De Basis in Sliedrecht, want zowel de dames als heren van VC Sneek verloren hun wedstrijden tegen hun Zuid-Hollandse opponent.

Met name de nederlaag van de heren tegen algeheel amateurkampioen klapte er behoorlijk in. Met 25-21, 25-19 en 25-17 kregen de gasten de deksel op de neus.

Realiteit: Trainer/coach Patrick Koelemij zag de realiteit onder ogen. “Sliedrecht speelde sterk en was helemaal compleet. Ze zijn niets voor niets algeheel amateurkampioen van ons land,” begint hij. In de ogen van Koelemij had zijn team weinig in de melk te brokkelen. “We maakten zelf te veel fouten en kwamen bijna nooit aan ons niveau toe. Zowel passend als aanvallend. Daarnaast kwam er te weinig servedruk van onze kant.”

Beperkte wisselmogelijkheden: Mede door ook het gebrek aan power aan de buitenkant konden de Snekers geen vuist maken. “We zijn door blessures ook wat beperkt in onze wisselmogelijkheden en als de tegenstander een zeer goed niveau speelt, dan is het verlies logisch.”

In de tweede set stonden de blauwhemden nog met 16-19 voor maar een time out aan de thuisclubzijde deed de set kantelen en negen punten later stond het 25-19 en 2-0 in sets.

Zelfvertrouwen tanken: Koelemij zit echter genoeg lichtpunten. “Deze week zelfvertrouwen tanken en tegen Utrecht mooi resultaat neerzetten. Dan zijn we er weer”, aldus Koelemij. VC Sneek staat nog steeds vijfde in de Superdivisie.

gh @ VoV. Bron VC Sneek, foto: Lieuwe Bosch (archief)