Vizier op volleybal

 

Verwacht: Zinderend duel Side-Out

“Als we af moeten gaan op de afgelopen wedstrijden van zowel Side-Out (nummer 8) als AVV Keistad (nummer 11) uit Amersfoort, dan kan het bijna niet anders zijn dat na afloop van de clash van aanstaand weekend bovenstaande titel als conclusie getrokken wordt. In ’t Noorderslag te Slagharen treffen twee teams elkaar die absoluut nog niet verzekerd zijn van een plekje in de landelijke 1e divisie A van volgend seizoen.

Voor Side-Out is het de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. De thuisploeg heeft in de laatste zes wedstrijden slechts één nederlaag geleden, 3-1 tegen de kampioen SV Dynamo2 in Apeldoorn, en kan terug kijken op een goede periode. Een prettige bijkomstigheid viel er ook nog te noteren tijdens de wedstrijd tegen de kampioen. De uit het 2e herenteam afkomstige en 17 – jarige spelverdeler Bert Bril maakte in dit duel zijn debuut in een competitiewedstrijd voor heren 1. Hij geldt nu als vervanger van de geblesseerde Tjarko Muis.

Belangrijkste is nu natuurlijk om vooruit te kijken en daar prijkt Keistad op het programma. Deze ploeg behaald wisselende resultaten, maar met het tussentijds aantrekken van diverse spelers en het veranderen van de opstelling doen de manschappen uit Amersfoort er alles aan om het tij te keren. Dit heeft al deels zijn vruchten afgeworpen en Keistad zal aanstaand weekend met een overwinning uit Slagharen willen vertrekken om zodoende de veilige haven in het zicht te houden.

Side-Out daarentegen kan een overwinning ook zeer goed gebruiken om zo hun marge op de onderste ploegen uit te bouwen. Bij een nederlaag voor één van beide ploegen is er nog kans op handhaving alleen zal men dan afhankelijk zijn van de overige uitslagen in de competitie. Om het in eigen hand te houden is het voor Side-Out zaak om de overwinning te pakken. In Amersfoort viel er eerder dit seizoen een ruime 4-0 overwinning te noteren voor Side-Out, maar gezien de recente ontwikkelingen aan Amersfoortse zijde en het sterk verbeterde spel aan Slagharense kant is de verwachting dat het aanstaand weekend wel eens een kraker van jewelste kan worden.

Publiek is uiteraard weer van harte welkom en Side-Out hoopt met een goed resultaat in eigen huis te eindigen. Met de steun van het immer fanatieke thuispubliek en een flinke portie inzet hopen de mannen uit Slagharen en Lutten op een leuk en spannend duel, maar vooral op belangrijke punten in de strijd tegen degradatie.”

(Voorbeschouwing van PR – commissie Side – Out)