Volleybaloverleg Utrechtse studentenclubs.
VoV, 25-03-2025. 5:31 uur. Op 14 maart kwamen in Utrecht de Technische Commissies van vier verschillende studenten verenigingen bijeen. Onder de organisatie van NSVV Heyendaal waren ook Protos, SVU & Waho aanwezig.
Deze vier TC ’s alleen al zijn verantwoordelijk voor het indelen van zo’n 1.300 studerende volleyballers, maar ook het bijhouden van de wachtlijst die opgeteld ruim 900 studenten bevat. Maar hoe ga je om met zo’n wachtlijst, studenten die gaan reizen of een semester in het buitenland zijn?
En hoe trek je studenten of externe trainers aan voor je eerste teams? Kunnen mannen-vrouwen gemengd spelen en kan iemand alleen meetrainen? Hoe gaat dat proces van teamindeling bij andere verenigingen?
Dit soort onderwerpen werden onder het genot van een drankje besproken. Interessant om te horen hoe verschillende studentenverenigingen met deze ‘student-gerelateerde’ onderwerpen aan de slag gaan. Een zeer leuke & leerzame avond, waarbij er al gesproken werd over een nieuwe editie volgend jaar!
gh @ VoV, bericht van Nienke Notermans, Technische commissie NSVV Heyendaal.